Sprendimas bankams

Automatinis seifas ir programinis sprendimas „SmartSafe.iQ


Specializuotas programinis aparatinis kompleksas, kurį sudaro pasaulinių gamintojų („Wincor Nixdorf“, CTS, „Glory“, „Talaris“, „Vertera“ ir kt.) automatiniai seifai ir programinis sprendimas „SmartSafe.iQ.

Darbo vietų automatizavimas, centralizuotas valdymas, visų procesų monitoringas ir valdymas – tai priemonės, mažinančios klaidų ir nelegalių finansinių operacijų tikimybę.

Visapusiška integracija su banko informacine sistema (BIS) leidžia realiuoju laiku kontroliuoti grynųjų pinigų srautus išsaugant įprastą darbinę grafinę vartotojo sąsają.

Naudojant „SmartSafe.iQ“ kartu su automatiniais seifais, atitinkančiais visus saugumo standartus, galima išvengti kasdienio inkasavimo darbo dienos pabaigoje. Jei leidžia vidiniai verslo procesai, pinigai lieka seife, o balansas suskaičiuojamas automatiškai.

Dar vienas šio programinio produkto privalumas yra grynųjų pinigų apdorojimo greitis – iki 10 kupiūrų per sekundę. Be to, suteikiama galimybė tris kartus patikrinti kupiūrų tikrumą, susidėvėjimą ir pan.

Naudojant „SmartSafe.iQ“ su automatiniais seifais, galima atsisakyti įprasto banko poskyrio dizaino su daugybe kabinų ir perskyrų. Automatiniai seifai su recirkuliacijos funkcija suteikia galimybę aptarnauti klientus „vieno langelio“ principu.

„SmartSafe.iQ turi keletą suderinimo su BIS būdų: WEB services, Stored Procedures, JMS, DLL. Šiuo metu yra įgyvendinta integracija su šiomis BIS: „Colvir CBS 3“, „Forpost“, ODB, DCS, „Platon“, ММБANK, „Flexcube“, „Finacle“, „БИСквит“, „Altas 2“. Derinimas su nauja sistema užtrunka 2–3 mėnesius.


„SmartSafe.iQ jau naudoja

                                                          

 

Susidomėjote mūsų sprendimu?


Mūsų partneriai

Norite tapti mūsų partneriais? Susisiekite su mumis