Sprendimas kredito įstaigoms

Automatinis seifas ir programinis sprendimas „SmartSafe.iQ


Specializuotas programinis aparatinis kompleksas, kurį sudaro pasaulinių gamintojų („Wincor Nixdorf“, CTS, „Glory“, „Talaris“, „Vertera“ ir kt.) automatiniai seifai ir programinis sprendimas „SmartSafe.iQ“.

Darbo vietų automatizavimas, centralizuotas valdymas, visų procesų monitoringas ir valdymas – tai priemonės, mažinančios klaidų ir nelegalių finansinių operacijų tikimybę.

Naudojant „SmartSafe.iQ“ kartu su automatiniais seifais, atitinkančiais visus saugumo standartus, galima atsisakyti rankomis atliekamų darbo dienos „atidarymo“ ir „uždarymo“ operacijų, o balansas suskaičiuojamas automatiškai.

Dar vienas šio programinio produkto privalumas yra grynųjų pinigų apdorojimo greitis – iki 10 kupiūrų per sekundę. Be to, suteikiama galimybė tris kartus patikrinti kupiūrų tikrumą, susidėvėjimą ir pan.

Naudojant „SmartSafe.iQ“ su automatiniais seifais, galima sukurti kompaktiškas ir ergonomiškas nutolusias darbo vietas, leidžiančias saugiai ir efektyviai atlikti kreditų įforminimo ir išdavimo operacijas.

„SmartSafe.iQ“ turi keletą suderinimo su banko informacine sistema (BIS) būdų: WEB services, Stored Procedures, JMS, DLL. Šiuo metu yra įgyvendinta integracija su šiomis BIS: „Colvir CBS 3“, „Forpost“, ODB, DCS, „Platon“, ММБANK, „Flexcube“, „Finacle“, „БИСквит“, „Altas 2“. Derinimas su nauja sistema užtrunka 2–3 mėnesius.

Susidomėjote mūsų sprendimu?


Mūsų partneriai

Norite tapti mūsų partneriais? Susisiekite su mumis